Şimdi Al Sonra Öde Seçenekleri

Herkes için basit ve hızlı bir alışveriş deneyimi için varız. Kredim kullanıcıları, "30 gün sonra öde", "Maaşında öde" ve "Kredi kartı limitin düşmeden öde" seçeneklerinin yanı sıra; 36 aya varan taksitli geri ödeme avantajı kazanıyor.

Davetiye için kayıt ol

Farklı geri ödeme seçenekleri ile kendi ritminde öde.

30 gün sonra öde

Kredini kullandığın tarihten itibaren 30 gün sonra ödeme seçeneğiyle ihtiyaçlarını bugün alabilirsin. Gününde ödeme sözüne faiz uygulanmaz. Hem ihtiyaçlarını ertelemez hem de daha fazlasını ödemezsin.

Maaşında öde

Maaşın yattığında, ödemen otomatik olarak kaydettiğin kartınla gerçekleşsin. Maaşın hangi gün yatarsa geri ödemeni o gün yaparsın. İşlem ücreti ve komisyon gibi ekstra ücretlerle karşılaşmazsın. Gününde ödeme sözüne faiz uygulanmaz.

36 aya varan taksitle öde

Kredim'de sektörlere göre belirlenen taksit seçenekleri de var. Kredim, avantajlı oranlarla ve 36 aya varan taksitlerle ödeme imkanı sunuyor. İhtiyaçlarını bugün alıp ödemeyi avantajlı taksit seçenekleriyle yapabilirsin. Taksitli geri ödeme seçeneklerimizi mutlaka değerlendir.

Kredi kartı limitin düşmeden öde

Kredi kartını Kredim'e kaydet, taksitli alışveriş seçeneklerinde seçtiğin taksit miktarı ne kadar ise her ay kredi kartı limitinden taksit tutarı çekilsin.