Kredim skorunu öğrenmek çok kolay!

Hemen hesabını oluştur, Kredim'in özgün ve akıllı skorlama sisteminden ücretsiz yararlan. Sana özel çoklu limitinle alışverişe başla.

Davetiye için kayıt ol
Ücretsiz Hesap Oluştur

Kredim’de hesap oluşturmak düşündüğünden daha kolay. Hemen ücretsiz bir hesap oluştur.

Profilini Tamamla

İhtiyaçlarını karşılayabilmeni istiyoruz. Profilini tamamlayarak daha yüksek skorlara ulaş.

Skorun Ölçülsün

Kredim’in kişiye özel ve şeffaf skorlama sistemi ile anında skorun oluşsun.

kredim skor

Skorun nasıl hesaplanır?

Kredim, klasik skorlamaların aksine kullanıcılarını daha geniş bir perspektifte değerlendirir.

Skorlamadan yararlanmak için banka veya finansal bir kuruluş ile ilişkin olması gerekmiyor. Üyelik oluştururken paylaşılan temel ve finansal bilgiler, sistemimizin bağlantılı olduğu veri kaynaklarından otomatik teyit ediliyor. Skorun oluşunca limit atanıyor ve çoklu limitle hangi sektörde ne kadar limitin olduğunu görebiliyorsun.

Limitini artırmak için Kredim üye hesabına giriş yaparak ek gelir belgelerini paylaşabilirsin.

Çok İyi 800 - 999

Kredim ile alışverişin keyfini çıkar. Teknolojiden giyime, mobilyadan turizme tüm ihtiyaçlarını şimdi al sonra öde.

İyi 700 - 799

Çoklu limitin ve Kredim'in farklı ödeme seçenekleriyle tüm ihtiyaçlarını hemen karşıla. Esnek geri ödeme seçenekleriyle alışverişini kendi ritminde öde.

Orta 600 - 699

Alışverişini kendi ritminde ödemeye devam et. Ek gelir belgenle limitini artırabilir, Kredim'in esnek ödeme seçenekleriyle ihtiyaçlarını ertelemeden alabilirsin.

Riskli 550 - 599

Kredim'in alışveriş dünyasında ihtiyaçlarını değil, ödemelerini ertele. Profiline ekleyeceğin ek gelir belgeleriyle daha fazla limite sahip olabilirsin.

Çok Riskli 0 - 549

Kredim'e yükleyeceğin ek gelir belgeleri ve geri ödeme performansınla skorunu ve limitini artırabilir, alışveriş deneyimini daha keyifli hale getirebilirsin.

Skorun ile alışverişe nasıl başlarsın?

skorum nasıl başlarsın

Tanımladığın bilgilere göre Kredim skorun anında belirlenir ve farklı sektörlerde sana özel çoklu limite sahip olursun. Çoklu limitini dilediğin zaman kullanabilir, alışverişlerini ve geri ödeme seçeneklerini kendin belirleyebilirsin.

Daha yüksek limitlere sahip olmak çok kolay!

Kredim profiline ek gelir belgeni tanımlayarak skorunu artırabilir, böylece daha yüksek limitlerle alışverişin keyfini çıkarabilirsin. Limit ve skorundaki her değişiklikte seni SMS ile bilgilendiririz.