Tek bir limite bağlı kalma, Çoklu Limit ile tanış!

Yetersiz kredi kartı limiti ile ihtiyaçlarını erteleme dönemi bitti. Çoklu limit ile artık birden fazla limite sahipsin. Limitlerini parça parça istediğin zaman, istediğin yerde harca!

Çoklu Limit

Çoklu Limit Nedir?

skorum nasıl başlarsın

Kredim'in özgün skorlama sistemi sonucunda, sana özel çoklu limitin atanır. Farklı sektörlerde birden çok limite sahip olarak bu limitler doğrultusunda alışverişlerini rahatça gerçekleştirebilirsin

Limitlerini hem dijital hem de fiziki mağazalarda kullanabilirsin. Limitindeki ve skorundaki her değişiklikte seni SMS ile bilgilendiririz.

Daha yüksek limitlere sahip olmak çok kolay! Kredim profilini tamamlayarak skorunu artırabilir, bu sayede daha yüksek limitler ile alışverişin keyfini çıkarabilirsin.

Nasıl Kullanılır? Nasıl Kullanılır?

Çoklu Limit Nasıl Kullanılır?

Sana özel belirlenmiş limitlerini istediğin zaman, istediğin yerde harcayabileceğin, yeni ama bildiğin gibi alışveriş deneyimi.

E-ticaret, eğitim, turizm, moda ve dekorasyon, ofis malzemeleri, sağlık ve sigorta sektörlerinde kullanabileceğin çoklu limitini dilediğin gibi kullanabilirsin. Eğer e-ticaret alışverişi yaparsan diğer sektörlerdeki limitlerin bu harcamadan etkilenmez. Kredim profiline ek gelir belgelerini girerek limitini artırabilirsin.

Çoklu Limit ile İhtiyaçlarını Karşıla!

İhtiyaçlarını erteleme, çoklu limit ile alışverişini yap, kendi ritminde öde.

Alışverişlerinde Limite Takılma

Tek bir limite bağlı kalma dönemi bitti. Çoklu limitin ile alışverişlerde limite takılmazsın.

Limite Takılma
Değişen Kredi Deneyimi

Çoklu limiti, harcama alışkanlıklarını düşünerek tasarladık.

Değişen Kredi Deneyimi
Kolayca Artan Çoklu Limit

Profiline ek gelir belgeni ekleyerek skorunu ve çoklu limitini artırabilirsin.

Çoklu Limit

Popüler markalar

Popüler Mağazalar