Müşteri Destek

Tüm sorularında sana yardımcı olmak için hazırız.
Desteğe ihtiyacın olduğu her an, alışveriş sürecini kolaylaştırmak için buradayız.

Kredim

Kredim bir dijital kredi platformudur. Dünyada 'Şimdi Al Sonra Öde' olarak bilinen modelin Türkiye’deki öncü markasıdır. Banka veya finansal bir kuruluş ile kredili ürün ilişkisi olmayan ve finansal sisteme erişimi az ya da hiç olmamış kullanıcılara da kredili alışveriş imkanı sunar. Kredim'i diğer tüm kredi veren kuruluşlardan ayıran bir diğer özelliği de yeni nesil şeffaf skorlama sistemi ve esnek geri ödeme yöntemleridir.

Kredim'in alışverişlerde sunduğu ve esnek ödeme imkanı sağlayan bir modeldir. "Maaşında Öde", "30 gün sonra öde", "36 aya varan taksitle öde" ve "Kredi kartı limitin düşmeden öde" seçenekleriyle, kullanıcılara avantajlı alışveriş imkanı sunar.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, 18 yaş ve üzeri herkes Kredim'in fırsatlarından yararlanmak için başvurabilir. Kredim'e yapılan başvurular otomatik olarak değerlendirilerek bu değerlendirme sonucunda müşterilere limit ataması yapılır. Müşteriler kendilerine atanan bu limitleri dilediği gibi harcayabilir.

Kredim'e üyelik için hiçbir ücret ödemezsin. Aidat yok, masraf yok.

“Üye Ol” butonuna tıklayarak kolayca üye olabilirsin.

Kredim'le tüm e-ticaret sitesinde dilediğin gibi alışveriş yapabilirsin.

Kredim ile nakit çekim işlemi gerçekleştirilmemektedir.

Maaşının yattığı debit kart bilgilerini Kredim'in sistemine kaydederek, ödemeni maaş gününde yapabilirsin. Gününde ödeme sözünde faizin ve işlem ücretinin uygulanmadığı bu seçenekte, ödeme tek seferde maksimum 29 gün içerisinde gerçekleşmelidir.

Kredi ödemeni, kredini kullandığın günden 30 gün sonra yapma imkanı sunar. Gününde ödemeyle faiz ve işlem ücreti ödemeden ihtiyaçlarını karşılayabilirsin.

Alışverişini 36 aya varan taksitlerle yapabilirsin. Taksit sayısı, sektöre göre yasal sınırlar içerisinde değişiklik gösterebilir.

Kartından sadece aylık taksit tutarı çekilir, böylece limitin düşmez. Yapmış olduğun alışveriş tutarı kredi kartı limitini bloke etmez. Taksit ödeme günü geldiğinde, kredi kartından sadece taksit tutarı otomatik olarak ödenir. Örneğin 5.000 TL'lik bir krediyi 5 taksitle kullanırsan, kart limitinden her ay 1.000 TL düşer.

Alışverişini yaparken, kart bilgilerini girdikten sonra gelen ödeme sayfasında geçerli taksit sayılarından istediğini seçebilirsin. Taksit sayısı, sektöre göre yasal sınırlar içerisinde değişiklik gösterebilir.

0850 988 0 999'u arayarak tüm sorularını Kredim Müşteri Hizmetleri'ne iletebilirsin.

Kredim Müşteri Hizmetleri'ne 0850 988 0 999'u arayarak ulaşabilirsin. Ayrıca, kredim.com.tr üzerinden canlı destek ve Sıkça Sorulan Sorular'da merak ettiğin sorulara yanıt bulabilirsin.

İptal ve İade

İade talebini, ürünü satın aldığın firmaya iletebilirsin. Satıcı ilgili tutarı bize aktardığında kredin iptal edilecek ve limitine yansıtılacaktır.

İade talebini, ürünü satın aldığın firmaya iletebilirsin. Firmanın iade onayı sonrasında tutar borcundan düşer ve limitine yansır.

Güvenlik

Kredim, kişisel verilerini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere tüm mevzuat hükümlerine uygun bir şekilde korumakta ve işlemektedir. Detaylı bilgiyi sayfamızda yer alan Gizlilik Politikası ve Aydınlatma Metni’ne ulaşarak edinebilirsin.

Kredim, bilgilerinin gizliliğine büyük önem vermekte ve bu kapsamda güvenlik önlemleri almaktadır. Detaylı bilgiyi web sitemizdeki Gizlilik Politikası metnine ulaşarak edinebilirsin.

Limit ve Ödeme

Kredi limitin, kişisel ve finansal verilerin doğrultusunda, Kredim'in gelişmiş skorlama modeli dikkate alınarak belirleniyor.

Kredi skorun belirlendikten sonra, Limitlerim sayfasında farklı sektörlerde harcayabileceğin tutarları görebilirsin.

Limitimi Yükselt'e basınca istenen bilgileri girerek ve ekleyeceğin ek gelir belgesi, tapu gibi belgelerle limitini artırabilirsin.

Taksitli alışverişlerde, taksit tutarı alt limiti 30 TL'dir.

"Maaşında Öde" ve "30 Gün Sonra Öde" seçeneklerinde, gününde ödersen faiz veya ek ücret ödemezsin. Ödemeni geciktirmen durumunda gecikme faizi uygulanır.

Ödemelerini Kredim'e tanımladığın kredi kartıyla ve havale/EFT yoluyla yapabilirsin.

"Kartlarım" sayfasında kaydedeceğin kredi kartı, banka kartı ve maaş hesabına bağlı banka kartıyla otomatik ödeme talimatı verebilirsin.

Erken ödemelerde veya krediyi kapatmak istediğinde indirim ve kalan borç hesaplanarak gösterilir.

Erken taksit ödemeleri veya krediyi kapatmak istediğinde indirim ve kalan borç hesaplanarak gösterilir.

Ödemenin kanunlarda tatil olarak kabul edilen bir güne rastlaması durumunda, ilgili günü izleyen ve resmi tatil olmayan ilk iş günü ödemeni gerçekleştirebilirsin.

Ürün teslimi ve iade konularında satın aldığın firma ile iletişime geçebilirsin.

Sözleşmende belirtilen faiz oranına göre gecikme faizi uygulanır ve KKB'ye yasal bildirim yapılır. Yasal süresinde ödenmeyen krediler için yasal takip işlemleri başlatılır.

Kredi borcunu son ödeme tarihinden sonra ödersen, gecikme durumu KKB'ye bildirilir ve KKB skorun etkilenir. Kullanılan krediye ait faiz oranına göre gecikme faizi uygulanır.

Başvuru ve Hesap

Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra profilin oluşacak. Kredim hesabına giriş yaptığında, kişisel ve finansal bilgilerini girmen için sistem seni yönlendirecek. Ardından sana özel belirlenen skor ve limit bilgilerini görebileceksin.

Limit oluşması için zorunlu bilgiler konusunda ekranlar seni yönlendirecek. T.C. Kimlik Kartı'nın yanında bulunması yeterlidir. Limitini yükseltmek için, ek gelir belgelerini sunabilirsin.

"İşim için" menüsünden başvuru yaptığında ekibimiz seninle iletişime geçecek.

Ürünle ilgili iade, soru ve olası sorunlar için ürünü satın aldığın firma ile iletişime geçebilirsin.

Kredim hesabına girdikten sonra telefon numaranı veya e-posta adresini değiştirmek için, yanındaki kalem ikonuna tıklaman yeterli.

Kredi borcun olmadığı sürece senden hiçbir ücret talep edilmeyecek. Yine de sonlandırmak istersen 0850 988 0 999'u arayabilirsin.

Bizimle iletişime geç

Tüm sorularında sana yardımcı olmak için hazırız. Merak ettiğin soruları yukarıda bulamadıysan bizimle iletişime geçebilirsin.

Bize Yazın

Merak ettiğiniz ya da sorun yaşadığınız tüm konular için bize mesaj bırakın.

Mesaj Yaz
Bizi Arayın

Desteğe ihtiyacın olduğu her an, alışveriş sürecini kolaylaştırmak için arayın.

0850 988 0 999