Gizlilik Politikası

TURK Finansman A.Ş., 6361 sayılı kanun çerçevesinde kullanıcı memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile faaliyet alanı gereği, kullanıcı bilgilerinin gizliliğini ve güvenliğini en üst seviyede sağlama konusunda gerekli tedbirleri almakta ve bu doğrultuda internet sitesinde ve şubesinde (www.kredim.com.tr ) aşağıda belirtilen hususları uygulamaktadır.

Kuruluşumuzun internet sitesi üzerinden, yalnızca ürün ve hizmet başvuru/kullanımı için kullanıcı bilgileri alınmaktadır. Alınan bu kullanıcı bilgileri veya mevcut kayıtlı bilgiler kullanılarak krediye ilişkin işlemler yapılabilmektedir.

Kuruluşumuz internet sitesi veya şubesi üzerinden ürün ve hizmet kullanımı için talep edilen veya kuruluşumuzun sisteminde var olan ve internet şubesi üzerinden görüntülenebilen kullanıcılara ait her türlü kişisel veri, kullanıcı bilgilerine erişim yetkisi bulunan resmi kurumlar ve yetkilileri ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uygun şekilde kişisel bilgiler paylaşılabilecektir.

Kullanıcıların internet sitesi üzerinden girmiş olduğu bilgilere 3. kişilerin erişimi engellenmiştir. Kullanıcıların kişisel verilerinin gizliliğini korumak amacıyla kuruluşumuz bilgi güvenliği alt yapısını en güvenilir seviyede tutarak gerekli önlemler almıştır.

Kuruluşumuz, gerekli gördüğü durumlarda farklı kuruluşlardan destek hizmeti almakta ve ilgili kuruluşların kuruluşumuzun gizlilik standartlarına ve şartlarına uygun hareket etmesini 6361 sayılı kanuna bağlı alt mevzuat kapsamında temin etmektedir.

Kullanıcıların, Kuruluşumuza ait veri tabanındaki bilgilerine erişebilmeleri için kendilerini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmaları gerekmektedir. Buradaki sorumluluk tamamen kullanıcılara aittir.

Kuruluşumuzun internet sitesinde bulunan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, TURK Finansman A.Ş.'ye aittir. Kuruluşumuz web sitesinde yer alan üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif, marka, patent ve diğer tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları kuruluşumuza yahut kuruluşumuz tarafından belirlenen gerçek veya tüzel kişilere aittir.

Kuruluşumuzun internet sitesine giriş yapılması ile yukarıda belirtilen koşulların kabul edildiği anlamına gelmekte olup, kuruluşumuz bu yasal uyarıda yer alan koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Saygılarımızla,

TURK Finansman A.Ş.

İletişim Bilgileri

Adres: Ünalan Mah. Derem Sok.No:9/2 Üsküdar/İSTANBUL
Telefon: 90 850 455 44 55
İnternet Adresi: www.kredim.com.tr

Yetkili Denetim Organı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK)
Adres: Büyükdere Cad. No:106 Esentepe Şişli/İSTANBUL
Telefon: 0212 214 50 00
Çağrı Merkezi: 0850 222 23 35
İnternet Adresi: www.bddk.org.tr